Hakkımızda

Kapan Danışmanlık & Hukuk Bürosu

Kapan Danışmanlık ve Hukuk Bürosu ulusal ve uluslararası sorunlara çözüm üretmek amacıyla yerli ve yabancı müvekkillerine hizmet etmek amacıyla 19/08/2003 yılında Av.Tezer KAPAN tarafından kurulmuştur. Müvekkil portföyünde bulunan Bankalar,Varlık Yönetim Şirketi ve kendi alanında lider ticari şirketler ile temel çalışma alanı Ticaret ve Şirketler Hukuku olup ,özellikle Alacak Yönetimi konusunda takip öncesi ve sonrası masrafsız COLLECTION hizmeti ile ve tahsilat odaklı çalışmaları sonucu bu alanda önemli ve etkin bir isim haline gelmiştir. Hizmetlerinde teknolojinin en son gelişmiş imkanları kullanılmakta ve müvekkil portföyü periyodik raporlamaları ile sürekli bilgilendirilmektedir. Avrupa ve Amerika da olan bağlantı ve ilişkileri ile de aynı zamanda müvekkillerine uluslar arası alanda da hızlı ve efektif çözümler üretmektedir. İşimiz ve felsefemiz çalışmak olan ofisimizde bir kahve molasında görüşmek ümidiyle...

NEDEN BİZ?

Müvekkillerimizin sorunlarını kendi sorunlarımız gibi benimsiyoruz. Her bir müvekkilimizin hak ettiği kişisel ilgi ve itinanın farkındayız. Bunun için müvekkillerimiz ile sürekli temas halinde kalarak sadece var olan sorunlarına çözüm üretmekle yetinmiyor, öngörülü bir bakış açısıyla ortaya çıkması muhtemel sorunları engellemeyi hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşırken müvekkillerimizin dilinden konuşmaya özen gösteriyor, teknik detaylarla müvekkillerimizi meşgul etmiyoruz.

MİSYONUMUZ.

Ülkemizde hukuk hizmetini çağdaş, yenilikçi yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerimize sunmaktır.Bu bağlamda hukuk büromuz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.

VİZYONUMUZ.

Dünya standartlarında hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır.Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla soruna çözüm odaklı bir yaklaşım ve sistem getirerek hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır. Çünkü biz biliyoruz ki "HUKUK, BİR GÜN HERKESE LAZIM OLABİLİR."